צפו: חיסול כפול בשכונת התקווה. שני הרוגים בני 30 מפיצוץ רכב ברחובות הלח"י פינת האצ"ל. עוד פצועים בשטח

חיסול כפול הערב בשכונת התקווה בתל אביב. פיצוץ עז ברכב זעזע את כל האזור. מהרכב נשלפו גופותיהם של שני גברים כבני 30. עוד רכב סמוך נשרף כליל ויש נפגעי חרדה. כוחות כיבוי אש, מד"א ומשטרה גדולים פועלים במקום


לפני כחצי שעה נשמע פיצוץ עז מרכב ששהה בפינת הרחובות האצ"ל והלח"י שבשכונת התקווה בתל אביב. מעוצמת הפיצוץ העז התלקח לגמרי הרכב בו התרחש הפיצוץ ועמו רכב נוסף שעמד בסמוך.

כוחות מד"א, איחוד הצלה וכוחות כיבוי אש גדולים שהוזעקו למקום, החלו בפעולות חילוץ, כשמהרכב מוצאים שני גברים כבני 30 לערך שכבר מחוסרי חיים.

 

 

אולי גם זה יעניין אותך

הרכב כולו נשרף כליל וכן נגרם נזק כבד לרכב הסמוך. מעוצמת הפיצוץ נרשמו עוד נפגעים, כשלפי דיווחים ראשונים מדובר בנפגעים כתוצאה מחרדה.

אבי מרכוס פרמדיק ראשי באיחוד הצלה מדווח מהזירה: "מדובר בשני הרוגים שסבלו מפגיעות רב מערכתיות וללא דופק ונשימה כתוצאה מפיצוץ ברכבם. למרבה הצער לא נותר אלא לקבוע את מותם. כמו כן טופלו מספר נפגעי חרדה בעקבות אופי האירוע. צוותי כיבוי ומשטרה גדולים פועלים בזירת האירוע".

צילום: איחוד צלהצילום: איחוד צלה
צילום: דוברות כיבוי דןצילום: דוברות כיבוי דן

הפראמדיקים של מד"א שמחה סימנדוייב וגל פאר שהגיעו למקום סיפרו: "היינו באחד מהרחובות הסמוכים והגענו בתוך זמן קצר למקום. ראינו 2 כלי רכב עולים באש ועשן סמיך. לא ניתן היה להתקרב לרכבים ובשלב הראשון לא ידענו אם ישנם נפגעים. כוחות הכיבוי פעלו לכבות את האש ושניתן היה להתקרב הבחנו בשני גברים בשנות ה- 30 ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותם במקום. המשכנו בסריקות ברכב השני ובסביבה ולא אותרו נפגעים נוספים."

כוחות משטרה גדולים זורמים למקום וככל הנראה מדובר בחיסול כפול של שני השוהים ברכב. עדיין לא נמסרה זהותם.

המשטרה קוראת לכל התושבים באזור להתרחק מהמקום.

 

צילומים סרטונים: דוברות כבאות ואנשי הדממה

צילומים תמונות: דוברות כיבוי דן, אנשי הדממה, איחוד הצלה

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך