החברה לביטחון בראשון לציון נערכת לחידוש אלפי תווי חנייה

למרות שתוקפם של עשרות אלפי תווי חניה פג בסוף שנת 2018, כ-30 אלף תושבים שנדרשים לחדש את התו, טרם עשו זאת. מנכ"ל החברה לביטחון, מוטי נחמני קורא לתושבים להסדיר את הנושא ולהימנע מקנסות מיותרים


חדשו תווים. למרות פעילות הסברתית נרחבת בעיר של החברה לביטחון, הקוראת לציבור להקדים ולחדש את התו, כ-30 אלף תושבים בעיר טרם חידשו את תווי החנייה שברשותם, שהונפקו לפני למעלה משלוש וארבע שנים, ובכך הם חשופים לעומס רב שצפוי להאריך את משך זמן הטיפול בחידוש התו, ואף למתן קנסות.
תו חנייה מקנה לתושב הטבות לחנייה בחינם במדרכות הצבועות כחול לבן וכן לדיירים המתגוררים באזורים בהם החנייה מוגבלת לדיירי הרחוב בלבד. בעוד כחודש וחצי תסתיים השנה ובחברה לביטחון מפצירים בתושבים לחדש את התווים ובכך להימנע מקנסות.

אולי גם זה יעניין אותך

בחברה לביטחון מדגישים כי כל אלו שחידשו את התו אך טרם קיבלו את המדבקה לביתם יכולים להיות רגועים שכן קיומם של תווי החנייה מעודכנים במסופוני המפקחים ועל כן לא תבוצע כנגדם אכיפה. מנכ"ל החברה לביטחון, מוטי נחמני, הוסיף: "החברה לביטחון נערכת על מנת להעניק שירות מהיר לחידוש התווים. אני קורא לתושבים להקדים ולהסדיר את תווי החנייה ובכך להימנע מקנסות מיותרים".
לרשות התושבים קיימות שתי דרכים לחידוש תו החנייה. הדרך הראשונה: חידוש באמצעות פורטל האינטרנט שנמצא באתר האינטרנט של החברה לביטחון ולסדר ציבורי – בכתובת www.rlz-bitachon.co.il. במסגרת מילוי הפרטים יש לסרוק את המסמכים הנדרשים לקבלת תו חנייה לפורטל האינטרנט. הדרך השנייה – באמצעות שליחת הבקשה וצירוף מלוא המסמכים הנדרשים להנפקת תו החנייה וצירוף עלות הנפקת התו, למשרדי החברה לביטחון ולסדר ציבורי – בכתובת ז'בוטינסקי 61 ראשון לציון. יש לציין שקבלת התווים לביתכם תיעשה אך ורק באמצעות הדואר.
על פי הקריטריונים, על המבקש להיות תושב העיר, שבבעלותו או שבהחזקתו הבלעדית כלי רכב פרטי או מסחרי שמשקלו הכולל עד 4 טון. כמו כן יש להגיש מסמכים מאמתים כמו עותק מצולם של תעודת הזהות בצירוף הספח, שבו רשומה כתובת מגורים עדכנית בראשון לציון. וכן עותק מצולם של רישיון רכב תקף על שם המבקש.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך