יין או חלווה? חידושים, הפתעות ומבצעים ייחודיים בחנות 'אותנטי' בקניון הבאר

אתה מהטיפוסים המתוקים? איזה יין את אוהבת? חנות רשת 'אותנטי' בקניון הבאר במבצעי סתיו על היינות, החלוות ועוד מאות מוצרים איכותיים


חנות 'אותנטי' בקניון הבאר לא מפסיקה להתחדש ולמלא את המדפים במוצרים שונים, מגוונים וייחודיים. מי שמגיע לחנות כעת יכול ליהנות ממדף גדול שעמוס ביינות בוטיק ישראלים משובחים וכשרים למהדרין במחירי מבצע מיוחדים השמורים ללקוחות אותנטי קניון הבאר. עוד חדש באותנטי קניון הבאר- עכשיו כשהסתיו בפתח וריח הגשם המתקרב עושה לנו רצון להתחמם בבית, זה הזמן להתפנק על חלווה טובה ואיכותית ובאותנטי קניון הבאר תוכלו למצוא סוגים רבים וליהנות מהחלווה האהובה עליכם. מחיר החלווה במבצע- 5.90 ל 100 גרם לכל סוגי החלווה, כולל ללא סוכר.

אולי גם זה יעניין אותך
סתיו חם באותנטי. קניון הבאר. אלבום פרטיסתיו חם באותנטי. קניון הבאר. אלבום פרטי
מבצע בבר היינות באותנטי. קניון הבאר. אלבום פרטימבצע בבר היינות באותנטי. קניון הבאר. אלבום פרטי

למי שאוהב את הריחות והטעמים מבית אבא ואימא כדאי שיגיע לחנות המדהימה 'אותנטי' קניון הבאר. רשת אותנטי כשמה כן היא, מביאה את כל הריחות, הטעמים והצבעים שגדלנו עליהם. המטרה העיקרית של הבעלים היא לייצר שפע של כל מה שאי אפשר למצוא בסופר! טרי, בשפע, בתפזורת וישר הביתה. אותנטי קניון הבאר מביא סוג של חוויית קנייה רב חושית שמחזירה אותנו 50 שנה אחורה… מבחר התבלינים: 100% טהורים, ללא חומרים משמרים, הפירות היבשים והאגוזים היפים שקנינו בשוק, החמוצים של סבא, הזיתים הטריים בתפזורת, הלאקום, ניחוחות הקפה הטרי שנטחן במקום…. כל הצבעים הריחות והטעמים שגדלנו עליהם.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך