דורון אוזן רשלצ צילום פייסבוקדורון אוזן רשלצ צילום פייסבוק

מי מפחד מדורון אוזן? גם דורון אוזן בדרך להגשת תלונה במשטרה על מסרון דיבה שהוצא עליו. כל זה אחרי תלונה אחרת שהוגשה היום מטעם מתמודד אחר

סערת המסרונים בראשון לציון: עוד מסרון, הפעם נגד דורון אוזן, מופץ בתפוצה רחבה בשעות אלו בראשון לציון. אוזן בדרך לתלונה במשטרה, אחרי תלונה שהגיש הבוקר מוטי עג'מי על מסרון דיבה והתחזות נגדו. האם מישהו נלחץ ביומיים האחרונים מהתחזקות של אוזן ותהליכים שקורים בבחירות בעיר?


 

בחצי יממה האחרונה משתוללת סערת מסרונים המגיעים בתפוצה רחבה לתושבים בראשון לציון. מדובר במסרונים שבהם יש דברי דיבה והתחזות ואף זיוף.

רק היום בבוקר מוטי עג'מי הודיע שהוא מתכוון לה גיש תביעה במשטרה על מסרון שנשלח אתמול בלילה בתפוצה רחבה לכל התושבים, ובו הודעה כאילו הוא פורש מהמרוץ לראשות העיר ומצטרף לדב צור.

אולי גם זה יעניין אותך

עכשיו, בשעות האחרונות עלה וצץ מסרון נוסף שנשלח לתושבים בראשון לציון בתפוצה רחבה. הפעם "היעד" הוא המתמודד לראשות העיר, דורון אוזן במסרון כתוב: "סגרנו עסקה. רוצים את רז קינסטליך והירוקים? מצביעים דורון אוזן. לא לשכוח".

במסרון נרמז בצורה בוטה לעסקה שנחתמה בין אוזן, קינסטליך, אבן זהר ודעבול לתמיכה במי שיעלה לסיבוב השני המסתמן מול דב צור.

דורון אוזן והמטה שלו הודיעו כי הם מתכוונים להגיש תלונה במשטרה נגד מי ששלח את המסרונים האלו.

המסרון שמופץ בשעות אלו בתפוצה רחבה נגד אוזן

יהיה מעניין לראות עם אותו שולח כנגד אוזן הוא זהה למי ששלח אמש נגד עג'מי. האם מישהו במחנה שנותר מחוץ להסכם מנסה לפגוע למשל באוזן, שלפי הסקר האחרון שהוציא דווקא מחנה דב צור, מסתמן כמתמודד השני בעל אחוזי התמיכה הגבוהים?

אוזן עצמו הוציא הודעה נחרצת בעניין בה כתב: "היום הופצו מסרונים בניידים של כל תושבי העיר עם קישור אלי ולמועמד אחר. מאז תחילת הקמפיין אני לא משתמש במסרונים בתפוצה רחבה, כי אני לא מאמין שזה משרת את הקשר האישי והישיר שיש לי עם התושבים. ישנם יריבים פוליטיים, שנכנסים ללחץ מהעובדה שאנחנו בדרך לניצחון, ומנסים בכל דרך להשמיץ או לפגוע.

תוגש תלונה במשטרה למען ההגנה על פרטיות התושבים וזיוף. אנחנו נשים סוף להשמצות ולשקרים. זו לא דרכי ובטוח לא דרכה של העיר. אנחנו ננצח בטוב ונביא מנהיגות חדשה לראשון לציון".

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך