מוטי עג'מי המועמד לראשות ראשל"צ הגיש הבוקר תלונה במשטרה לאחר שמישהו הפיץ בעיר מסרון, כאילו הוא פורש וחובר לדב צור

מערכת הבחירות בראשון לציון מגיעה הבוקר לתחנת המשטרה. מי שלח אתמול בלילה מסרונים לתושבים בעיר בשם מוטי עג'מי והודיע כביכול על פרישתו מהמרוץ וחבירתו לדב צור? עג'מי מגיש תלונה במשטרה על התחזות, זיוף ומרמה


מוטי עג׳מי, המועמד ״ראשון אחת״ לראשות העיר ראשון לציון, מגיש תלונה במשטרה על מרמה, זיוף, התחזות לאדם אחר, ניסיון להטות בחירות, ופגיעה בטוהר הבחירות. התלונה מוגשת בעקבות סמס מזויף שנשלח הלילה לתושבים בראשון לציון לפיהם עג׳מי פורש מהמרוץ. עג׳מי: עג'מי טוען הבוקר: ״כולם מבינים שאני המועמד המוביל לראשות העיר וזו הסיבה שהמלחמה נגדי הגיעה לפסים פליליים שיחקרו על ידי המשטרה״.

כל זה מגיע יממה לאחר שארבעת המועמדים המובילים האחרים, מול דב צור, דורון אוזן, רז קינסטליך, אסף דעבול וליאל אבן זהר, כינסו מסיבת עיתונאים בה הכריזו על הסכם שבו יחברו בתמיכה האחד לשני במידה ואחד מהם עולה לסיבוב שני מול צור.

באותה מסיבת עיתונאים גילה אסף דעבול: "מוטי עג'מי היה צריך גם הוא לחבור ולחתום על ההסכם, אבל הוא אמר שבגלל חוג בית שהיה לו הוא לא חתם. הוא לא דחה על הסף את הרעיון לחבור אלינו".

אולי גם זה יעניין אותך

אלא שהבוקר רבים התעוררו למסרום שכביכול נשלח על ידי עג'מי והודיע על פרישתו לכאורה מהמרוץ וחבירתו לדב צור, אליו כבר חבר בבחירות הקודמות.

עג׳מי התייעץ הבוקר עם הצוות המשפטי של ״ראשון אחת״ שהמליץ לו על הגשת תלונה במשטרה על מרמה, זיוף, התחזות לאדם אחר, ניסיון להטות בחירות, ופגיעה בטוהר הבחירות. הסמס נשלח אמש לתושבי ראשון לציון בשעה 23:33 ממספר מזוהה של מערכת שליחת סמסים אשר ממנה נשלח לפני כחודש לפעילי ״ראשון אחת״ ותושבי ראשון לציון ברכת שנה טובה.

עג׳מי אמר הבוקר: ״כולם מבינים שאני המועמד המוביל לראשות העיר וזו הסיבה היחידה מדוע המלחמה נגדי הגיעה לפסים פליליים. בבחירות הללו נעשו דברים חמורים ונחצו המון קווים מסוכנים, אבל מעשים פליליים שכאלה חייבים להיחקר על ידי המשטרה״.

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך