הולכים על הראש של דב צור. מהלך דרמטי בבחירות בראשל"צ: הסכם תמיכה הדדית לסיבוב השני נחתם בין אוזן, דעבול, קינסטליך ואבן-זהר

הולכים על הראש של דב צור: מהפך דרמטי בבחירות המקומיות בראשון לציון: הסכם תמיכה הדדית לסיבוב השני נחתם בין אסף דעבול, דורון אוזן, ליאל אבן-זהר ורז קינסטליך. כולם יתאחדו אחר המוביל מביניהם מול דב צור


הסקרים בראשון לציון מעידים על קרב צמוד לראשות העירייה ועל התכנות גבוהה לסיבוב שני של בחירות בשל ריבוי המועמדים לראשות העיר.

לאחר שבועות של משאים ומתנים חשאיים, ומה שכינו הצדדים ״עליות ומורדות״, נחתם אמש הסכם לתמיכה הדדית לסיבוב השני בין ארבעת המועמדים המובילים נגד דב צור לראשות העירייה.

ההסכם מצהיר על כוונת הצדדים לתמוך זה בזה במידה ומי מהם יעלה לסיבוב שני של בחירות מול צור. במסגרת ההסכם התחייבו הצדדים לסייע לקמפיין של המתמודד/ת המוביל/ה בסיבוב השני, ולתמוך בהתמודדותו/ה על ראשות העירייה מול דב צור.

להסכם לא יהיה תוקף היה והסיבוב השני לא יתקיים מול צור אלא יערך בין חלק מהצדדים לבין עצמם.

ממטות המתמודדים נמסרה הודעה משותפת: "אנחנו ערים לכך כי הציבור ברובו מאס בשלטון הנוכחי ומבקש לרענן ולהחליף אותו, ושריבוי המועמדים עשוי להקשות על החלפת השלטון עקב הסיכוי לסיבוב שני של בחירות. לפיכך, החלטנו להקשיב לרחשי ליבו של הציבור, להתגבר על המחלוקות האישיות הקיימות בין חלק מהמתמודדים, לשים בצד עניני אגו, ולפעול במשותף מתוך אחריות ציבורית לקידום החלפת השלטון שהסתאב. אנחנו מאמינים שזהו רצונם של מרבית התושבים, בוחרינו, אשר חפצים בשינוי ורענון השלטון, ולכן בחרנו לייצר קואליציית מתמודדים שתביא למהפך המתחייב, ולהבטיח לראשון לציון שלטון נקי יותר".

אולי גם זה יעניין אותך

דורון אוזן: ״הציבור רוצה מנהיגות חדשה. ריבוי המועמדים מכריח אותנו ללכת לסיבוב שני ומפזר את הקולות ולכן כדאי להתאחד סביב המועמד בעל הסיכוים הטובים לנצח ולקיים את רצון הציבור״.

אסף דעבול: ״כל מה שעמד לנגד עיני זהו בקשת תושבי העיר להתאחד ולהחליף את השילטון הקיים״.

ליאל אבן-זהר: ״כולנו מאוחדים בדעה שיש להחליף ולרענן את השלטון הקיים. ההסכם הזה נועד להבטיח, מתוך אחריות ציבורית,  שככל שיהיה סיבוב שני של בחירות, רצון בוחרינו יתגשם״.

רז קינסטליך: ״ראשון רוצה שינוי וראשון צריכה שינוי. הקואליציה הזו מייצגת את הרוב המכריע של תושבי העיר שאמרו את דברם והיא מבטיחה שעידן דב צור הגיע לקיצו״.

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך