סוכות בתמונות: כך נראו החגיגות ברחבי העיר

סוכת העיר, הפנינג מתנפחים, שירה בציבור והקפות שניות. כך חגגו תושבי רמת גן את החג


רמת-גן ציינה את סוכות 2018 וחגגה יחד עם אלפי תושבים, שיצאו מהסוכה ונהנו משלל אירועים שהתקיימו ברחבי העיר. ברחבה הסמוכה למועצה הדתית, סמוך לכיכר רמב"ם (אורדע), הוקמה סוכת העיר המסורתית שאפשרה לממש את מצוות החג ולהתארח בה, לצד פעילויות חינמיות לכל המשפחה.
במהלך חול המועד התקיים בפארק דוד מלמדוביץ' הפנינג המתנפחים הענק JUMP, שהזמין את כל המשפחה לקפץ על עשרות מתנפחים מיוחדים במגוון צורות וצבעים ובמקביל ליהנות ממופעי ילדים. האירוע הסתיים עם המופע המרכזי של סטפן, שהקפיץ את הקהל עם שלל להיטיו.

אולי גם זה יעניין אותך

אווירת החג המשיכה אל הפארק הלאומי, שם התקיים אירוע סוחף של הרקדה ושירה בציבור. ימים ספורים לאחר מכן וכמיטב המסורת, התקיים במקום האירוע המוטורי "מועדון החמש", שמשך אליו המוני מבקרים מכל רחבי הארץ. במסגרת האירוע הוצגו לראווה מאות רכבים עתיקים וקלאסיים, לצד רונדו מרשים בו נסעו מגוון רכבי אספנות משנות ה-20 ועד שנות ה-80, ששוקמו ושופצו.
במוצאי החג נערכו הקפות שניות בארבעה מוקדים שונים ברחבי העיר – כיכר רמב"ם, שכונת ראשונים, רמת שקמה ורמת עמידר. עם סיום קריאת המחזור השנתי של קריאת התורה והתחלת הקריאה מחדש, החלו התהלוכות החגיגות עם ספרי תורה ודגלים, שסחפו את ההמון עד השעות הקטנות של הלילה.
ראש עיריית רמת-גן מסר: "כמדי חג, אני שמח לראות שאלפי תושבים הצביעו ברגליים והצטרפו לחגיגות הקהילתיות ברחבי העיר. נשמח להמשיך לקדם את תחום התרבות, כדי שרמת-גן תמשיך לשקוק חיים ולהציע מגוון אפשרויות בילוי לכל המשפחה".

צילום: דימה דורף ואילן ספירא

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך