עכשיו הבנות נוסעות לאומן: מורן אייזנשטיין מארגנת מאה בנות לביקור אצל הרבי

אהבת חינם במחיר סימלי. מורן אייזנשטיין ראתה את האור שעשה לה רק טוב וכעת היא מבקשת להביא את בנות ישראל אל האור. והיא לא מרוויחה מזה כלום חוץ משמחת הנתינה


מורן אייזנשטיין האמינה וזה הצליח לה. לאחר שביקרה באומן מספר פעמים, הקריירה שלה נסקה והיא מצאה את אהבת חייה והתחתנה איתו לפני כחודש. עכשיו מורן מבקשת להעניק טיפה של מזל גם לחברותיה והיא פותחת קבוצות שיטוסו לאומן לקברו של רבי נחמן. וככה כתבה מורן בפייס שלה:

כל כך הרבה בנות פונות אליי לבוא איתי לרבי נחמן. זה כל כך הרבה פעמים ישב לי על הלב לעשות את זה אפילו הציעו לי תשלום שרק אארגן בנות לשם ולא רציתי לערבב את קדושת הצדיק עם כסף.  אז החלטתי לקחת על עצמי משהו אחרי כיפור, להרים את הכפפה ולארגן קבוצת בנות לרבי נחמן! הכל באהבת חינם וזיכוי הרבים !!! סה״כ 18 בנות מי שמעוניינת שתכתוב לי בהקדם ואשריין אותה. לילה אחד בלבד. מחיר סופי של טיסה ומלון אקבל אחרי החג. ממה שבדקתי עד כה מחיר טיסה בסביבות 200 דולר. מלון 35 דולר ללילה... אני מתרגשת ממש בחיי.

לאחר סגירת הפרטים המשיכה מורן וסיפקה נתונים:

אומן עם מורן !!! 31.10.18. נסתרות דרכי האל.  דווקא היום בהילולה של רבינו אני מארגנת את הנסיעה אליו. אלו הפרטים / התאריך / המחירים/ המלון / הטיסות/ ההסעה / האוכל . מספר המקומות מוגבל !!!! בשם השם נעשה ונצליח!!! הטיסה 240 והלינה וההסעות עוד 100 דולר. כשהכל נעשה דרך סוכנת בשם עינב ומורן עושה הכל רק לשם שמיים. בקיצור, שווה.  

אולי גם זה יעניין אותך

מורן, מחזקים את החברות?

הייתי שם 5 פעמים והמקום עשה לי רק טוב, הביא לי אור ושמחה והרבה בנות אמרו לי כל הזמן אנחנו רוצות לבוא איתך ואמרתי הלוואי והייתי יכולה לעשות את זה, לזכות את הרבים. ואז אחרי כיפור החלטתי לקחת על עצמי את זה ולתת אור ושמחה לאחרים כמו שקיבלתי בעצמי. רציתי להזמין 18 בנות וכבר יש כמעט מאה רשומות. אני שמחה ומצפה לזה, זה אהבת חינם, כשהכסף לא עובר דרכי ואני לא לוקחת כלום מזה, הכל במחיר סימלי ככה שכל אחת תוכל להגיע לרבי נחמן וזה הכי כיף לתת!

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך