דרמה גדולה בדירה ברחוב נתן ברניצקי בראשל"צ. בעל הדירה הצית אותה, כשהוא בתוכה. ניסה לדקור את לוחמי האש שבאו לחלצו. שוטר וכבאים חילצו אותו עם כוויות בכוח

דרמה גדולה נרשמה אתמול בערב בדירה ברחוב נתן ברניצקי בראשון לציון, כשככל הנראה בעל הדירה הצית אותה כשהוא בתוכה ותקף את לוחמי האש שניסו לחלץ אותו משם


דרמה גדולה נרשמה אתמול סמוך לשעה 21.00 ברחוב נתן ברניצקי בראשון לציון.
הכל החל כשהתקבלה קריאה על שריפה הקורית בדירת מגורים ברחוב נתן ברניצקי בראשון לציון. למקום הוזנקו 4 צוותי כיבוי ומנוף גבהים בפיקודו של מפקד המשמרת, רב רשף אייל אוזמן. הצוותים שהגיעו למקום, הבחינו בשריפה בדירה בקומה השנייה מתוך בניין בן 4 קומות, ובעלת הדירה טענה שבנה לכוד בדירה הבוערת.

מיד לוחמי האש פרצו לדירה והחלו בסריקה לאיתור לכודים והבחינו בגבר מפוייח מעשן רץ לאחד מחדרי הדירה ונעל את עצמו. לוחמי האש פרצו את דלת החדר והגבר החל לתקוף אותם באמצעות מקלות ואף ניסה לדקור אותם.
אולי גם זה יעניין אותך

הצוותים נסוגו לאחור והסלינו עליו מים. ברגע של היסך דעת הגבר נוטרל על ידי שוטר שהגיע עם כוח משטרה למקום, בסיוע לוחמי האש. הגבר פונה מיד פונה מהדירה במצב בינוני, כשהוא סובל מכוויות.
במקביל, פעלו לוחמי האש לכיבוי השריפה ושחרור העשן. בכבאות והצלה ראשון לציון נפתחה חקירה לבירור הנסיבות, שמסתמן כי מדובר בהצתה על ידי אותו גבר שהתגורר עם אצמו בדירה. כמו כן, נפתחה חקירה משטרתית.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך