צפו: עובד עיריית רמת גן עם חולצה של שפ"ע תולה שלטים של ישראל זינגר, בניגוד למותר. אז איך מסבירים את זה במטה זינגר?

איך מסבירים במטה ישראל זינגר את העובדה שעובד עירייה, של מחלקת שפ"ע הלבוש בחולצת המחקלה, נצפה לפני מספר ימים תולה שלטי בחירות של ישראל זינגר, בניגוד למותר בחוק הבחירות? "לצערנו שאמה פרסם על ידי שליחו כי יפטר עובדי עירייה רבים במידה ויבחר, נכון שמדובר בסיסמאות חסרות כל בסיס, כי הוא לא יבחר ולא יוכל גם לפטר, אבל נראה שאיומיו גורמים לעובדים החוששים על מקום עבודתם לעשות את מה שצולם"


לפני כחודשיים הביא אתר "ניוזים מרכז" סרטון בלעדי בו נראים שני עובדי עירייה כשהם, באמצע יום עבודה, תולים שלטים של אביהוא בן משה ברחבי העיר רמת גן. עם הפנייה של המערכת לעיריית רמת גן, זומנו שני העובדים האלו לשימוע ולנזיפה חמורה, על כך שבניגוד למותר בחוק, הם פעלו לתלות שלטי מתמודד בבחירות ובכך לכאורה התערבו בבחירות – דבר האסור בתכלית על פי חוק הבחירות.

לפני מספר ימים הגיעה לידי מערכת "ניוזים מרכז" התמונה שנראית כאן, בה נראה עובד עיריית רמת גן, כשהוא לבוש בחולצה של מחלקת שפ"ה של העירייה, כשהוא תולה שלטי בחירות של ראש העיר ישראל זינגר. כאמור, מדובר בעבירה על חוק הבחירות.

 

אולי גם זה יעניין אותך

מערכת "ניוזים מרכז": פנתה לתגובת מטה ישראל זינגר שניפק את ההסבר הבא למתרחש: "לצערנו שאמה פרסם על ידי שליחו כי יפטר עובדי עירייה רבים במידה ויבחר, נכון שמדובר בסיסמאות חסרות כל בסיס, כי הוא לא יבחר ולא יוכל גם לפטר, אבל נראה שאיומיו גורמים לעובדים החוששים על מקום עבודתם לעשות את מה שצולם ולא מדובר רק בשלטי ראש העיר זינגר. המקרה הנ"ל אינו מוכר לנו אך נחדד את ההנחיות לכלל העובדים".

מטה זינגר מצביע על אחד הפוסטים האלו שפורסמו (ניתן לראות למטה) ובו איום מפורש לקיצוץ ופיטורים גדולים של עובדי עירייה. לדבריהם זה גורם לפחד של עובדי העירייה למקום עבודתם ופרנסתם.

הפוסט בו איומים לפיטורי עובדי עירייה ברמת גן. צילום: פייסבוק
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך