שר הכלכלה אלי כהן קורא להצביע לדורון אוזן בראשל”צ: “רואה אצל דורון שלושה דברים קריטיים: ערכים, עשייה וניסיון”

שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן, הגיע אתמול למטה דורון אוזן בראשון לציון והביע בו תמיכה, ויחד ערכו סיור בקרב בעלי העסקים בעיר. כהן : "דורון מציג רשימה מרשימה ביותר שבראשה עומד ראש העיר הבא של ראשון לציון. כשאנו רואים מה עשה רוביק דלינוביץ' בבאר שבע אנחנו יכולים לומר בבטחה שדורון בדיוק האיש שהעיר צריכה" 


חיזוק משמעותי נרשם אמש לדורון אוזן עם ביקורו של שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן, במטה אוזן וקיום סיור לבעלי העסקים המקומיים בעיר. הביקור התחיל במטה אוזן, שם קיימו דורון והשר פגישה מקצועית יחד עם חברי הרשימה קרן דנה ג’דה, ד”ר אפי משה וזיו נחמה ולאחר מכן הניחו מזוזה.
שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן, הביע תמיכה במועמדותו של אוזן ואמר: “אני רואה אצל דורון שלושה דברים קריטיים: ערכים, עשייה וניסיון. אלה המנהיגים שאנחנו רוצים לראות. יש כאלה שמדברים ויש כאלה שעושים. אתה נמנה עם אלו שעושים. אני מסתובב בהרבה רשויות ומועצות, אני אומר לכם בבטחה – יש כאן תכנית סדורה שתיקח את ראשון לציון קדימה”.
לאחר טקס קצר של הנחת מזוזה יצאו השר ודורון אוזן לסיור ברחוב רוטשילד שבסופו הגיעו למפגש עם בעלי העסקים בעיר שם הציג אוזן את תכנית העבודה שלו בתחום.
אולי גם זה יעניין אותך

במהלך הסיור סיפר אוזן לשר כהן: “בכוונתי להקים פורום עסקי כלכלי שישתף פעולה עם העסקים הקטנים במטרה להביא למקסום הפוטנציאל הקיים בהם. המטה יסייע לעסקים בקליטה, רישוי, שיווק ומיתוג. בנוסף, אפעל להפחתת הארנונה ומס השילוט. נחדש ונמתג את רחובות רוטשילד והרצל על ידי תכנית שנתית שכוללת פתרונות חנייה מתקדמים, מעבר לתאורת ‘לד’ ומתיחת פנים כוללת שתהפוך את הרחובות לאטרקטיביים ומלאי חיים. נעצור את הקמת הרכבת הקלה ונפעל להקמת רכבת תחתית, נפתח אזורי תעשייה ותעסוקה ברחבי העיר ונספק אפשרות לבעלי עסקים (גם תושבי חוץ) אשר מעסיקים את תושבי ראשון ליהנות משירותי חנייה מוזלים. יש עוד הרבה מה לעשות, אבל בשורה התחתונה נהפוך את החיים של בעלי העסקים לטובים יותר”.
שר התעשייה והכלכלה, אלי כהן, כאמור הביע תמיכה חד משמעית באוזן ואמר: “ממשלת ישראל מאחורייך, נסייע לך לקדם נושאים ואת העיר כולה. לפני עשר שנים התמודד רוביק דלינוביץ לראשות העיר ועשה מהפכה, כך יהיה גם בראשון לציון”.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך