"איש של אנשים": הפעיל החברתי, זיו נחמה, מצטרף לרשימתו של המועמד דורון אוזן

עכשיו זה רשמי - חיזוק משמעותי לדורון אוזן: הפעיל החברתי המוכר, זיו נחמה, מצטרף לרשימתו של המועמד לראושת העיר ראשל"צ. אוזן: "הפעילות הענפה של זיו בתחומי הקהילה מביאה לידי ביטוי את הדי.אן. איי שלנו – קשב לשטח, חיבור לקהילה ושמירה על הצביון של העיר שלנו"


זיו נחמה, נשוי + 3, בן 42 תושב ראשון לציון כבר מזמן הפך לדמות מוכרת ברחובות העיר. מנהל מועדון ג'ודו בעיר "להיות גדול מבפנים", יו"ר בית ספר "אופקים" – אפיקים לשעבר – ומוביל עשרות פרויקטים של התנדבות בתחומים שונים– החל מסיוע בבתי חולים, סיוע למשפחות נזקקות, סיוע לעמותות שונות, חלוקת תה בימים הקרים של החורף, סיוע לילדים בסיכון,  ידיד נאמן של ניצולת השואה, רבקה וויס, שעבורה הוא כל העולם והרשימה ארוכה. המוטו -אהבת חינם מוביל אותו ולמעשה קשה יהיה לפגוש במתנדבים שלא מכירים את האישיות.

נחמה ודורון אוזן מכירים היטב. לא פעם דרכם נפגשה במסגרת פעילותו של אוזן כמחזיק תיק הצעירים והנוער אך בשנה האחרונה נהפכו לחברים קרובים ביותר. משהכריז דורון על מועמדתו לראשות העיר, נהפך נחמה לפעיל בולט במטה שלו.

אולי גם זה יעניין אותך

היום הם שמחים להכריז על הצטרפותו הרשמית של נחמה לרשימה של אוזן לראשות העיר.

זיו נחמה, סיפר על ההחלטה: "דורון הוא המועמד היחיד שחולק איתי אותה השקפה. הוא איש שטח של ממש, איש של אנשים שהעשייה החיובית מנחה אותו. אני מכיר את תכניות העבודה של אוזן בכל תחומי החיים ובטוח כי הוא יובל את העיר שלנו למקום בו היא ראויה להיות. הגיע הזמן שהעיר הזאת תחזור להיות שלנו, התושבים".

דורון אוזן, ברך את נחמה על הצטרפותו אליו ואמר: "אני שמח וגאה להכריז על הצטרפותו של זיו נחמה לרשימה שלנו. הפעילות הענפה של זיו בתחומי הקהילה מביאה לידי ביטוי את הדי.אן.איי שלנו – קשב לשטח, חיבור לקהילה ושמירה על הצביון של העיר שלנו – עיר עם קהילה מעורבת, משתפת ונרתמת. יחד נוביל את ראשון קדימה".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך