חדשות

טרגדיה הבוקר בפלמחים: 3 צעירות טבעו, אחת נקבע מותה, השנייה במצב אנוש ורק השלישית ניצלה

רק אתמול בצהריים טבע למוות גבר כבן 54 לאחר שנכנס לים בחוף פלמחים, בחלק הלא מוכרז וללא פיקוח הצלה.
עוד מקרה של מוות בים בגלל כניסה לים ללא פיקוח, ונראה שהלקח לא נלמד.
הלילה באותו חוף פלמחים, שוב ללא פיקוח הצלה, מספר צעירות בשנות ה-20 לחייהן החליטו שזה רעיון טוב להיכנס לרחצה לילית – התוצאות קשות:
בשעה 06:20 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב איילון על ככל הנראה מספר צעירות שנכנסו לים סמוך לחוף פלמחים ושתיים מהן ככל הנראה טבעו,
Tags

בשלב הראשון חולצה מהמים צעירה בשנות ה- 20 מחוסרת הכרה, חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו לה במקום טיפול רפואי וביצעו בה פעולות החייאה, כל זאת בזמן שכוחות במקום מנסים לחלץ מהמים את הצעירה השנייה, צעירה שלישית יצאה כשהיא בהכרה מלאה ולא נזקקה לטיפול.
לאחר שהצעירה השנייה חולצה מהמים בדקות אלו, פאראמדיקים של מד”א ביצעו בדיקות רפואיות ולאחר נסיונות החייאה נקבע מותה של צעירה כבת 25. חובשים ופראמדיקים של מד”א ממשיכים להעניק טיפול רפואי לצעירה שחולצה ראשונה מהמים ומפנים אותה תוך פעולות החייאה לבית חולים כשמצבה אנוש וקריטי.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close