סוכות ביפו העתיקה: חגיגת יצירה ואמנות לכל המשפחה

סדנאות אמנות בהשראת ה"פופ ארט" בכיכר קדומים, סיורים וביקור בגלריות, תערוכת "יוצאים לאור" #2 בגלריית הרחוב ומפגש עם אמנים יוצרים במוזאון יפו פרויקט "אתר". חול המועד סוכות ביפו העתיקה


בחול המועד סוכות תתקיים ביפו העתיקה חגיגה של אמנות ויצירה שתכלול סדנות יצירה בהשראת אמנות ה"פופ ארט" בכיכר קדומים – ללא תשלום, סיורים מרתקים , פסטיבל הצגות ילדים של תיאטרון יפו, ביקור בגלריות וסטודיו של אמנים בסמטאות יפו העתיקה, מפגש עם אמני הקולקטיב 45/46, ביקור בגלריית הרחוב המציגה את תערוכת "יוצאים לאור" #2 ומפגש עם אמנים יוצרים בפרויקט "אתר" במוזיאון יפו.

אולי גם זה יעניין אותך

במסגרת הפעילות המרכזית בכיכר קדומים יתקיימו שתי סדנות בהשראת אמנות ה"פופ ארט" שיספקו לכם זמן איכות עם הילדים והמשפחה. במסגרת הסדנות יצרו המשתתפים בעזרת מדבקות, צבעים וחרוזים צבעוניים מובייל לתלייה ושלט לבית עם מוטיבים פופ ארטיים צבעוניים והומוריסטים. הפעילות ללא תשלום.
כמו כן מוזמנים המבקרים לבקר בסטודיו "פופ אפ" של קבוצת אמני הרחוב מקולקטיב 45/46 ובסטודיו "פופ אפ" של האמנית לילך מדר ולצפות בתהליכי יצירה, בסמטת כיכר קדומים 3 וסמטת מזל דגים 12.
זאת ועוד, מוזמנים המבקרים להמשיך בסיור בסמטאות הייחודיות של יפו העתיקה להתרשם מאמנות ועיצוב בגלריות נוספות, לבקר בגלריית הרחוב בה מוצגת תערוכת "יוצאים לאור 2", המציגה את מיטב העבודות של בוגרי בתי הספר והאקדמיות לאמנות ברחבי הארץ. העבודות מוצגות בתוך קופסאות אור המוארות בחשכה שמעניקות לסמטה מראה ייחודי.
במוזאון יפו מתקיים בימים אלו פרויקט "אתר" – פרויקט שהות אמן רב-תחומי, המתארח ומארח במוזיאון יפו. במסגרת הפרויקט ניתן יהיה להגיע ולצפות באמנים היוצרים ובעבודותיהם (הכניסה בשעות הפעילות וללא תשלום).
לצד פעילויות אלו, יוכלו המבקרים לקחת חלק בסיורים השונים שיתקיימו במהלך ימי החג ביפו העתיקה: סיור קלאסי, סיור דתות, סיור ארכיאולוגיה וסיור עליות ומחתרות. בנוסף, במרכז המבקרים "תמונות יפואיות" יוצג סרטון מולטימדיה מרתק המספר את סיפורה של יפו העתיקה.
כל הפרטים באתר יפו העתיקה: www.oldjaffa.co.il

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך