ולד קפוסטין תומך באסף דעבול לראשות העיר ראשון לציון: "היחיד שנלחם בשחיתות"

יו"ר רשימת "זכותנו" הצטרף לתמיכה ואמר: "הוא הראוי ביותר להיבחר כראש העיר". דעבול: "אני מעריך את ההחלטה, יחד נחזיר את ראשון לתושבים"


התמיכה באסף דעבול מתרחבת: תנועת "זכותנו" בהנהגתו של ולד קפוסטין החליטה לתמוך פה אחד ביו"ר האופוזיציה לתפקיד ראש העיר של ראשון לציון. קפוסטין הוביל בעשור האחרון פעילות ציבורית מקומית וארצית, כאשר בין היתר הפך לחבר בוועדת הקליטה, בוועדה לקידום מעמד הילד, בוועדת הבריאות ובוועדה לאיכות הסביבה. "הייתי העוזר האישי של אסף ואני מכיר אותו היטב – הוא היחיד שנלחם בשחיתות במשך שנים רבות", אמר קפוסטין. "אסף יודע לסייע לציבור ולנהל תהליכים, ובמהלך התקופה הקריב למאמצים גם את עצמו ואת משפחתו. הוא הראוי ביותר לכהן בתפקיד ואני מקווה שהציבור יעשה את הבחירה הנכונה ויצביע לאסף דעבול כראש העיר הבא של ראשון לציון".

אולי גם זה יעניין אותך

"אני מודה לולד על התמיכה ומעריך את הצעד", התייחס אסף דעבול. "ולד היה עוזר שלי במשך מספר שנים ועשה עבודה מצויינת למען הציבור, בעיקר למגזר הרוסי. הוא ביצע עבודת קודש ונלחם למענם באמצעות מספר הצעות לסדר. אין לי ספק שהציבור הרוסי יבחר בו כנציג לגיטימי ביותר למועצת העיר. אני תקווה ואמונה שיחד נחזיר את ראשון לתושבים".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך