מסעיר את הרשת: ככה ענו לצעירה שמחפשת דירה, שותפות פוטנציאליות, לאחר שנודע להן שהיא חרשת. וההתגייסות המרגשת ברשת

צופיה קלר רצתה להיכנס כשותפה בדירה שכורה באזור המרכז. אחרי שמשכיר הדירה כבר הסכים, פתאום בא טוויסט בעלילה. התשובה שהיא קיבלה, היא פרסמה בפייסבוק שלה וגרמה לסערה ברשת. והכל כי צופיה היא חרשת


משרד החינוך ומערכת החינוך כולה משקיעים הון של כסף ומשאבים ושנים של לימוד כדי להטמיע את כל נושא קבלת האחר והשונה. שעות ארוכות של הסברה מושקעים בקבלת האחר.

אלא שמסתבר שאידיליה לחוד ומציאות בהחלט לחוד. בזה נתקלה צעירה נמרצת, צופית קלר שמה, שכל מה שהיא רצתה זה להיכנס כשותפה בדירה שכורה בתל אביב. היא חשבה שהנמרצות שלה והעובדה שהיא בן אדם טוב עם משכורת שמבטיחה שכירות יספיקו לה. אלא שלאחר שנראה שהיא "התקבלה" לשותפות בדירה, הודיע לה משכיר הדירה, כי שאר השוכרות לא רוצות אותה. למה? כי הן גילו שהיא חרשת ולא מתאים להן חרשת בדירה.

אז צופיה, באופן חריג, החליטה לפרסם את ההתכתבות שנעשתה בווטסאפ ולשים בדף הפייסבוק שלה.

להלן חלק מההתכתבות:

המשכיר: "הי, דיברתי עם השותפות שם וזה לא מתאים להן, אני ממש מצטער".

צופיה: "מה לא מתאים?"

המשכיר: "שאלתי אותן לגבי שותפה חירשת והתנגדו (יש שם שתי בנות).

צופיה: "שיהיה לכם יום טוב".

 

 

 

אולי גם זה יעניין אותך

הפוסט זכה לאלפי תגובות ושיתופים ובעיקר תגובות מרגשות מרבים. כמו למשל בחור בשם כפיר שכתב לה:

"צופיה שלום רב. נדהמתי מחוסר האנושיות והרגישות. זה עתה סיימתי שיפוץ של דירת 3 חדרי שינה בסמוך לטכניון. דירתי תושכר עד אוקטובר לסטודנטים/יות. אשמח מאוד כי את תהיי הראשונה לשכור ואתן לך גם זכות לבחור את שתי הסטודנטיות האחרות. המחיר שתשלמי הינו חצי מהמחיר הנדרש- 500 שח בלבד (לו הייתי יכול, לא היית משלמת כלל-אך יש לי משכנתא). מאחל לך הרבה בריאות ואושר! אשמח מאוד שתקבלי את הצעתי".

צילום: פייסבוק צופיה קלר

גולש בשם אילן כותב: "רבים אחרים הציעו לצופיה להצטרף אליהם לדירה ולשכור איתם כשותפה. רבים עודדו וכתבו לה: צופיה,ניצלת. מי רוצה לגור עם אנשים כל כך צרי מוחין,מרושעים וטיפשים. אני מזועזע. לבנות שסירבו, הוריכם נכשלו כשלון טוטאלי. בהצלחה במציאת דירה עם אנשים שראויים לך".

גולש אחר דרור: " תמיד מדברים על חשכת הבערות אך שותקים על דממת הטיפשות.אם וכאשר ידחו אותך דעי שהרווחת. להיות במקום הנכון זה כל מה שצריך…….. נ ק ס ט!!".

כאמור הפוסט של צופיה זוכה להד גדול מאוד ברשת ביממה האחרונה.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך