תרבות

סי היימן מנציחה את אביה, נחצ’ה, נחום היימן באלבום חדש “שירים מבית אבא”

בשנתיים וחצי האחרונות נודדת הזמרת-יוצרת סי היימן ברחבי הארץ עם המופע “שירים מבית אבא” שכולל ביצועים מחודשים לשירי אביה, נחום היימן, וסיפורים נדירים מהחיים לצידו. ביחד איתה על הבמה עושה את הדרך המוזיקאי אלעד שודלר, שר ומנגן גיטרה. כעת ההופעה הזאת הופכת לאלבום שהופק מוזיקלית בשיתוף פעולה בין משה לוי ואלעד שודלר, האלבום יראה אור בקרוב.

בט”ו באב צוינו שנתיים ללכתו של המלחין, חתן פרס ישראל, נחום היימן, ולאחרונה התגלתה בריגה, לטביה, כתובת הבית שבו נולד, בזכות עבודה של חוקר הזמר העברי, עופר גביש, ושגרירת ישראל בלטביה, לירון בר שדה. בתאריך 31/7 התקיים בלטביה טקס לזכרו והנצחתו בהשתתפות מטיילים ישראלים, גם סי שהתרגשה מאוד לשמוע על איתור הכתובת של בית אביה ולקחה חלק באירוע וביצעה שם כמה משיריו.

סי תגיע עם המופע “שירים וסיפורים מבית אבא” לתיאטרון גבעתיים ותיאטרון חיפה, עם מיטב השירים של אביה, נכסי צאן ברזל במוסיקה הישראלית (צמח בר, אניטה וחואן, אנשי הגשם) ותשלב גם כמה להיטים גדולים משלה (גיבור גדול, לא עובדת), למופע המרגש יצטרף בנגינה ושירה בנה של סי, תומר עפרון.

תגיות
שירים מבית אבא. סי היימן ואלעד שודלר

סי, מרגש לשיר בבית אבא בריגה?

מאוד! חזרתי מריגה שבלטביה בימים האחרונים, הייתה לי זכות גדולה לשיר עם אלעד את ” אני ממשיך לשיר” לזכר אבא נחצ’ה שלי ליד דלת הבית בו נולד! כעת….שנתיים ללכתו.

 

התאריכים הקרובים למופע “שירים וסיפורים מבית אבא” ולכבוד האלבום החדש שייצא בראש השנה הם:

27.9 יום ה׳, בשעה 21:30, פסטיבל מספרי סיפורים, תיאטרון גבעתיים, לכרטיסים: 8023*

25.10 יום חמישי, בשעה 20:30, תיאטרון חיפה, לכרטיסים: 04-8600500

אני ממשיך לשיר. היימן ושודלר
מרגשים בריגה ליד הבית של אבא נחצ'ה. סי היימן ואלעד שודלר. צילום עופר גביש
סי היימן ואלעד שודלר. סינגל חדש. צילום חיים יוסףסי היימן ואלעד שודלר. סינגל חדש. צילום חיים יוסף
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close