חדשות

החגיגות היו מוקדמות: שר הפנים לא אישר את חוקי העזר העירוניים לפתיחת עסקים בשבת בראשל”צ, גבעתיים וחולון

לפני זמן קצר פירסם הכתב עקיבא ווייס, ברשת ב’ של תאגיד השידור “כאן” פרסום ראשון ההפוך על פיהן את החלטות ואישורי חוקי העזר העירוניים שהתקבלו בכמה עיריות בקול תרועות וצלצולים – לגבי פתיחת עסקים בשבת.

לפי הפרסום, שר הפנים, אריה דרעי ומשרד הפנים הודיעו לעיריות שבהן אושרו חוקי העזר לפתיחת העסקים בשבת, כי החוקים לא אושרו. העיריות המדוברות הן: ראשון לציון, חולון, גבעתיים, הרצליה ומודיעין.

מנכ”ל משרד הפנים, מרדכי כהן, שיגר מכתב לרשויות הבוקר בו כתב להן: “לא נמצא על ידי שר הפנים, כי ניתן לייתן את הסכמנתו כנדרש לפי הוראות החוק, לחוק העזר במתכונתו כפי שהוצע”.

וכצפוי- דרעי מש”ס לא יכל לתת את ידו לפתיחת העסקים בשבת ובכך “חנק” את חוקי העזר שאותם ראשי עיר ועיריות העבירו בקול צלצולים גדול – אלא שהם שכחו לציין שהכל נתון לאישור וחותמת סופית של שר  הפנים.

תגיות
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close