בת ים נתניה. ערים שונות- סיסמאות זהות.בת ים נתניה. ערים שונות- סיסמאות זהות.

בת ים – נתניה? האם אלי יריב העתיק ממרים פיירברג, המזוהה עם הליכוד, את סיסמת הבחירות שלה? הפינה לשיפוטכם

הצוות של ראשת עיריית נתניה יצא לפני זמן רב עם סיסמת הבחירות "אהבה אחת, נתניה אחת". בימים אלו הם גילו כי הסיסמא מוצלחת מאוד גם מחוץ לגבולות העיר נתניה, אחרת איך להסביר את העובדה שהמתמודד לראשות העיר בת ים, אלי יריב, יצא עם אותו סלוגן בדיוק: "אהבה אחת, בת ים אחת" ומה יש לאלי יריב לומר בנידון?


מה קורה במטה של אלי יריב בתחום השלטים? במשך ימים ארוכים התלבטו במטה הבחירות של ראש עירית נתניה, מרים פיירברג, לגבי סיסמת הבחירות שלהם, עד שיצאו בסלוגן המתאים להם. אלא מה? בסוף השבוע האחרון גילו אנשיה של פיירברג שמועמד מפלגת העבודה בבת-ים, אלי יריב, משתמש בדיוק באותה סיסמת בחירות– שכבר תלויה על בתים בכל רחבי נתניה.

יריב, נציג מפלגת העבודה בבת-ים אשר מתמודד ברשימה עצמאית, הודיע לפני כמה ימים כי יתמודד בפעם החמישית לראשות העיר, אחרי 25 שנה במועצת העיר ויצא עם סלוגן הבחירות שלו: "אהבה אחת, בת-ים אחת", שמסתבר שזו בדיוק סיסמת הבחירות של פיירברג: "אהבה אחת, נתניה אחת". בנתניה ראו את הפרסום אך התייחסו אליו בצורה משעשעת: "בת-ים תמיד ניסתה לחקות את נתניה, וכנראה שזה תופס גם לגבי הבחירות, האמת שלנו זה לא ממש מפריע, אבל אלי יריב יצטרך כנראה לתת הסברים לבוחרים שלו בבת-ים. אולי גם את תכנית העבודה שלו הוא ייקח ממרים פיירברג?".

תומך יריב בבת-ים אומר כי מדובר בקשקוש וכי הסלוגן מייצג את אלי יריב בלי קשר לנעשה בנתניה. עם זאת, יש לציין כי יריב חשף את סיסמת הבחירות שלו רק בימים האחרונים, בעוד שבנתניה הסיסמה של פיירברג כבר תלויה על שלטים בכל רחבי העיר.

תזכורת קטנה מקמפיין הבחירות הקודמות: גם בבחירות הקודמות בבת ים אחת הכרזות שפרסם מטה אלי יריב עוררה סערה כפי שפרסם ערוץ 2 ואתר מאקו בזמנו, כשיריב הסיר מהפרסום של רשימתו את תמונתה של המתמודדת ברשימתו כדי למצוא חן בעיני הציבור הדתי. לפי הפרסום, הדבר עורר כעס בקרב תושבים. במטה אלי יריב הכחישו זאת בזמנו וטענו כי מדובר בחומרי פרסום שונים ומגוונים וכי זה חלק מהפרסום. תגובת יריב בכתבה מלפני 5 שנים במאקו ""הטענה לגבי הדרת נשים מגוחכת ומעידה על הלחץ הגדול שבו נמצא הצד השני. אין, לא הייתה ולא תהיה הדרת נשים בקמפיין הבחירות של אלי יריב. קמפיין הבחירות מפרסם עשרות רבות של חומרי הסברה ופונה אל כל ציבור עם ראשי הסיעות שלו. טענות הסרק על הדרת נשים מגוחכות".

אולי גם זה יעניין אותך

גורם בכיר בעיריית נתניה מוסר: "מדובר בסיסמה מסובכת כך שזה לא נראה כמו צירוף מקרים, זה מחמיא לנו שאיש מפלגת העבודה לוקח רעיונות מאנשים שמזוהים עם הליכוד, אבל בכל זאת זה יוצר מראית עין של גניבת דעת מהציבור. הם לא יכלו לחשוב על משהו מקורי?".

כשפנינו לתגובתו של אלי יריב, הוא סירב לשמוע במה מדובר והגיב: "אני לא מעוניין לתת לכם תגובה".

אם מר יריב ירצה להגיב בהמשך "ניוזים מרכז" יעדכן בתגובתו. 

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך