תרבות

מיכל אמדורסקי מתגעגעת לאמיר פיי גוטמן “היום אצעק בשבילך!”

מיכל אמדורסקי, חברתו הטובה של אמיר פיי גוטמן, שהייתה עימו ביום בו קרה המקרה הנורא, מעלה פוסט מרגש ביום השנה למותו של אמיר, מזכירה עד כמה אהב ילדים ומדמיינת אותו זועק היום למען הקהילה הלהטבית.

“איזה אבא אתה! כמה אהבה יכולה להיות בבן אדם אחד?!?! כמה אהבה יש בך להעניק לילדים?!?! כמה אתה אוהב ילדים?? כמה עברת וכמה נלחמת שיהיה לך משלך?!?? מילה הייתה הראשונה… כמה הענקת לה, כמה עטפת אותה בחום, כמה היית בשבילה.. אז הגיע נעם… היית מאושר כאילו הבנות האלו היו שלך… ואז נינה ושחר… קניונים, הצגות, גינות טיולים, בייביסיטר, מה לא… כל מה שביקשנו ואז הגיע רוי. אושר כל כך גדול מלווה באור והילה שליוותה אותך לכל מקום… תמיד אמרתי הלוואי שלכל הילדים היו הורים כמוכם… אהבה כ”כ גדולה והענקה ללא תנאים…. אני מדמיינת אותך היום רץ בין כלי התקשורת השונים וצועק ומוחה על חוסר השיוויון. בדיוק לפני שנה היינו שם… היום אצעק בשבילך ובשביל כל החברים שלי וכל הקהילה הלהטבית… אהוב שלי, היום אצעק בשבילך. געגוע…”

Tags
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close