המחווה המרגשת של נתניהו: לקח אתו למשחק חצי גמר המונדיאל הערב ילד מפ"ת הנאבק במחלה הקשה. הילד אלון: "מזמן לא הייתי מאושר ככה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה נתניהו הוזמנו על ידי נשיא רוסיה, ולאדימיר פוטין למשחק חצי גמר המונדיאל הערב. הם לקחו איתם דגל ישראל, אבל עוד משהו - את אלון בן ה-13 מפ"ת שנאבק זמן ארוך במחלת הסרטן ומאושפז בשנייד. הם העניקו לו ולהוריו חוויה של פעם בחיים


נשיא רוסיה, ולאדימיר פוטין הזמין לפני זמן מה את ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו ואת רעייתו שרה נתניהו להיות אורחיו בשלבי הסיום של המונדיאל והזמין אותם ליציע הכבוד למשחק חצי הגמר המשוחק בשעה זו, בין קרואטיה לאנשליה וכן למשחק הגמר שישוחק ביום ראשון הקרוב.

אולי גם זה יעניין אותך

מלבד דגל ישראל שלקח עמו ראש ממשלת ישראל והניף אותו הערב ביציע, הוא ורעייתו שרה נתניהו עשו מחווה מרגשת לילד אחד בן 13 שנלחם מזה תקופה ארוכה במחלת הסרטן.

אלון אייזרייב בן ה-13 מפתח תקווה, המטופל תקופה ארוכה במערך ההמטולוגי – אונקולוגי במרכז שניידר לרפואת ילדים, הוזמן על ידי ראש הממשלה ורעייתו לצפות עמם במשחק חצי גמר מונדיאל אנגליה נגד קרואטיה, מיציע הכבוד במגרש במוסקבה.
אלון והוריו התרגשו מאוד מההזמנה ומהחוויה יוצאת הדופן. אלון, חובב כדורגל, אמר לכולם שמזמן לא היה מאושר כל כך.
צילום: בדיבות ביה"ח שניידר

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך